Manisa Özel Oto Servisleri

Özel Oto Servisleri

Büyük şehirlerden ve sanayice gelişmiş illerden biri Manisa’dır. Pek çok ilçesi olan Manisa herkese hizmet ulaştırmayı başarmaktadır. Bu amaçla daha iyi hizmet ve müşteri memnuniyetini karşılamak amacıyla açılmış yerlerden biri ise VW, Audi, Seat, Skoda Porsche markaların bir arada olduğu SİMKA OTOMOTİV özel servisdir.

özel oto servis

Manisa özel oto servisi Simka Otomotiv, Özel Servis hizmetini gerçekleştirmeye bizi sürükleyen neden de vw audı seat skoda porcshe gibi yüksek segmentli araçların çok fazla seçenekleri olmadığından zorunlu olarak kendi isteğiyle başka ili tercih etmek zorunda kaldıklarını ve dolayısıyla zaman kaybı olmasına rağmen mecburiyetten gitmelerini gözlemledik. Bizde böyle bir eksikliği karşılayacağını düşünerek ”Manisa kazansın hepimiz kazanalım” anlayışla Simka Otomotiv’i kurduk. Kuruluşumuzdan bu yana gelen müşterilerimizle ne kadar anlamlı ve yararlı bir işe imza attığımızı her geçen gün daha iyi anlıyoruz.

 

Vw Audi Seat Skoda Porsche markasında 25 yılını yetkili servislerde sertifikalarla ve eğitimlerle gerekse deniz motorlu araçlarında yüksek deneyim ve tecrübe edinmiş ustamızla ve çalışanlarımızla hizmet sunmaktayız. Kalitenin ve müşteri memnuniyetin öncelik olduğu SİMKA OTOMOTİV sizlerin güvenliği ve kalitesiyle ortak anlayışla çalışmayı planlamış ve bu ilkede devam etmektedir.

 

Amacımız; Vw Audi Seat Skoda Porsche araçlarında güven ve deneyim olarak akla gelen ilk özel servis SİMKA OTOMOTİV olmaktır. Çeşitli cihazlarla gelen araçlarımızın teknik arızalarını çözerek en uygun ve kalite anlayışı içinde sorunlarınıza çözüm bulmaktır. Bu cihazlarla aracın ana beynine bağlayarak olabilecek ya da olan arızayı tespit ederek bilgilendirmek ve çeşitli ücretlerle çalışmaktır. Bu ücretler ise araca ve arıza koduna göre değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle maliyetin ne olacağını bilmek ve bildirmek ne kadar ciddi ortamda çalışıldığını kalitenin ve müşteri memnuniyetini ne kadar ön planda tuttuğumuzu anlamanın en açık örneğidir. Üst düzey ekipman, cihazlar, aletler ve ustalarımızla yetkili servis düzeyinde hizmet vermekteyiz. Aracın ilk girişinden çıkışına kadar bütün her bir sorununa çözüm bularak güvenle karşılıklı anlayışla aracı teslim etmek müşteri memnuniyetine verilen önemin göstergesidir.

Aracınızla SİMKA OTOMOTİV ‘e ilk girişinden çıkışına kadar da aracınız servisimizin kasko güvencesindedir. Ayrıca aracınıza neler yapılmasını istediğinizi, neler yapıldığını, maliyetini,hangi tarihte geldiğinizi vb. net ve şeffaf bir şekilde görmeniz için sistemimizde kayıt alınmaktadır.

Böylece aracınızla zaman kaybı yaşamadan güvenilir, kaliteli, garantili ve memnun bir şekilde sorunsuz gönül rahatlığı ile SİMKA OTOMOTİV ‘e teslim edebilirsiniz.

 

manisa özel oto servisleri
Manisa Özel Oto Servisleri
Özel Oto Servisleri Manisa
Özel Oto Servisleri Manisa
Manisa Özel Oto Servisİ
Manisa Özel Oto Servisi